zpět na úvodní stránku

Místo konání

Cubex Centre Prague

Adresa
Na Strži 2097/63
140 00 Praha 4

Cubex Centrum Praha je nejmodernějším kongresovým centrem v České republice. Úspěšný je i mezinárodně, jak dokazuje soutěž Global Eventex Awards, která je nejvyhledávanější a nejznámější soutěží ve světě eventů. Cubex v ní získal nejvyšší ocenění v kategorii nové venue.

Jedním z důvodů, proč Cubex získal toto prestižní ocenění je unikátní design jeho prostor, jež byl inspirován českým kubismem. Tento styl je dnes považován za raritu, za níž do České republiky míří milovníci architektury z celého světa. Dalším faktorem, který přispěl k výhře Cubexu, jsou jistě moderní technologie reprezentované například 102 m² projekční plochou Media Wall nebo barevně přizpůsobivým Konceptem Chameleon.

 
 

Doprava

Cubex se nachází cca 100 m od stanice metra C, Pankrác. V pěší vzdálenosti je také autobusová zastávka Pankrác, na kterou se dostanete č. 134.

Autem

Směrem z Brna se do Cubexu dostanete po D1, kde sledujte silnici E50 a poté Magistrálu. Po levé straně následně uvidíte OC Arkády, kde můžete zaparkovat.

Parkování

Parkování je možné v nedalekém nákupním centru Arkády Pankrác, které je vzdáleno cca 100 metrů. První dvě hodiny parkování jsou ZDARMA, každá další započatá hodina je zpoplatněna sazbou 50 Kč/h. Parkování mimo otevírací dobu centra, přes noc, je zakázáno.

 

SEKRETARIÁT KONGRESU
GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19
190 00  Praha 9
Telefon: +420 284 001 444
E-mail: kongrescns2024@guarant.cz | Web: www.guarant.cz


© 2023–2024 GUARANT International spol. s r. o.